Roleta rzymska niejedno ma imię – poznaj wszystkie, wybierz swoją!

Dzięki różnorodności form, kolorów oraz wzorów rolety rzymskiej idealnie wpisują się w charakterystykę i potrzeby każdego wnętrza! Zobacz, jakie rodzaje rolet masz do wyboru i gdzie będą się one najlepiej prezentować!

Szukasz pomysłu na funkcjonalne i spójne urządzenie całego mieszkania? Postaw zatem na rolety rzymskie. Spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Masz naprawdę duży wybór.

  • Rolety rzymskie zaciemniające. Wyróżniają się prostym designem, gładkimi tkaninami w modnych kolorach a przede wszystkim funkcją zaciemnienia pomieszczenia w 95%! Idealnie pasują do urządzania nowoczesnych wnętrz oraz pomieszczeń, w których wypoczywamy – sypialni, pokoi dziecięcych oraz pokoi komputerowych i telewizyjnych.
  • Rolety rzymskie dekoracyjne (z falbaną prostą, falistą lub bez falbany). Falbana kończąca roletę dodaje jej bardziej ozdobnego, lecz wciąż nienachalnego wyglądu. Rolety bez falbany zajmują za to mniej miejsca po maksymalnym podciągnięciu więc można je zamontować niżej nad wnęką okienną, żeby nie utrudniać otwierania okna. Ten model świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w zależności od wybranej tkaniny – bogactwo wyboru kolorów, wzorów i intensywności zaciemnienia jest ogromne.
  • Woalowa roleta rzymska – delikatna, zwiewna, transparentna, przepuszczająca światło, pełni rolę nowoczesnej firany – przysłania wnętrze mieszkania z zewnątrz ale nie zaciemnia pomieszczenia. Nie zamontujesz jej w sypialni, gdzie zależy Ci na prywatności i zaciemnieniu, ale już w salonie lub kuchni może wyglądać naprawdę pięknie. Można ją też połączyć z zasłonami i wtedy stanowi formę oryginalnej, pięknej firany.
  • Roleta rzymska Duo. Połączenie rolety woalowej z warstwą mniej lub bardziej zaciemniającą – perfekcyjne! Dzięki temu nie musisz wybierać między jednym rodzajem a drugim. Jednoczenie cieszysz się zwiewnością woalowej tkaniny i zaciemnieniem oferowanym przez grubszy materiał. To bardzo dekoracyjny element – świetnie sprawdzi się w reprezentacyjnej części domu lub w sypialni.

rolety rzymskie-04

Rolety rzymskie – czy to zaciemniające, czy woalowe – możesz zamontować nie tylko do ściany, sufitu czy ramy okiennej. Istnieją także specjalne wersje rolet z dodatkowymi szelkami, gotowe do zawieszenia na karniszu.

rolety rzymskie-03

A teraz, gdy wiesz już, w czym możesz wybierać, do dzieła!

 

 

 

Brak ocen

Oceń ten artykuł

źródło

admin