Jak wybrać prześcieradło?

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz – mówi znane przysłowie. I nie ma w tym przesady. Dlatego kiedy wybierasz prześcieradło, zwróć uwagę, by miało nie tylko odpowiedni rozmiar, lecz także było miękkie i estetyczne.Jakie prześcieradło nada się najlepiej do Twojej sypialni? Możesz wybrać różne kolory – od bieli przez beże, fiolety, zielenie po czerwienie lub nawet czernie. Jednak oprócz dopasowania kolorystycznego do pościeli liczy się materiał, z jakiego zostało wykonane prześcieradło.

Prześcieradło – satyna czy jersey?

Odpowiedź zawsze zależy od potrzeb. Jednej osobie będzie się lepiej spało na miękkim i delikatniejszym niż frotte prześcieradle jerseyowym. Ktoś inny powie, że nie wyobraża sobie spania na prześcieradle przypominającym jedwab, czyli na satynowym. Dlatego warto próbować, na jakim materiale śpi się najlepiej. W końcu to w sypialni się relaksujemy i odzyskujemy siły po trudach codziennego dnia.

Dla kogo prześcieradło z gumką?

Prześcieradło z gumką satynowe lub jerseyowe to wygodne rozwiązanie, ponieważ pokrywa cały materac i nie zwija się podczas snu. Doskonałe pasuje do dużych łóżek i dodaje Twojej elegancji sypialni.

Przescieradlo-jersey-z-gumka-jasnozolte
Prześcieradło jersey z gumka jasnożółte, Dekoria
sypialnia-Damasco-Dekoria
Sypialnia Damasco, aranżacja Dekoria

Prześcieradło z gumką znajdziesz w rozmiarach 160 × 200 cm, jak również 90 × 200 cm, 140 × 200 cm, 180 × 200 cm i 220 × 200 cm.

Jeżeli śpisz na rozkładanej kanapie, zainteresuje Cię proste prześcieradło, takie jak w ofercie Dekora.pl.

Przescieradlo-satynowe-proste-ecru
Prześcieradło satynowe proste bordo, Dekoria

Jersey czy satyna? Proste czy na gumce? Wybierz swoje nowe prześcieradło tutaj i dodaj swoim snom wyjątkowej miękkości.

Brak ocen

Oceń ten artykuł

źródło

admin